Országos közlekedésismereti versenyen a széchenyisek

Ismét országos közlekedésismereti verseny döntőjében szerepeltek a széchenyis diákok. Varga Ábel a Kerékpáros Iskola Kupán második helyezést ért el, Vasas Nimród pedig a „Ki a mester két keréken?” versenyen harmadik lett.